מגוון טיפולי כירורגיה פה ולסת ואסטטיקה דנטאלית

נכתב ע"י lilach on .

במרפאה ניתן לעבור מגוון רחב של טיפולי שיניים, וזאת על ידי רופא המעניק יחס אישי ומבצע את עבודתו בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקוחות המרפאה נהנים מליווי רצוף ומסור בכל שלבי הטיפול, החל מהבדיקות המקדימות ועד למעקב רציף, וזאת במחירים נוחים והוגנים ובשקיפות מלאה.

כל טיפולי השיניים במקום אחד

המרפאה מספקת מענה שלם תחת קורת גג אחת לקשת רחבה של מטופלים. בין היתר, במרפאה מבצעים תותבות על שתלים, טיפולי היגיינת הפה, שתלים דנטאליים, כירורגיה פה ולסת, הלבנת שיניים וטיפולים לילדים. בנוסף, ניתן לבצע למינייט ציפוי חרסינה בשיטת E-MAX המעניקה חיוך בריא ומושלם, טיפולים משמרים כגון סתימות טיפולי שורש, השתלות שיניים, פרוצדורות לשיקום הפה כגון גשרים וכתרים, ועוד. כל הטיפולים הללו ונוספים מתחילים בבדיקה מקיפה של חלל הפה, לרוב באמצעות מצלמות וידאו אינטראאורלית המאפשרת למטופל להיות שותף פעיל לבדיקה ולטיפול. זאת בנוסף לצילומי רנטגן דיגיטאליים הכוללים צילום פנורמי, C.T, צילומי סטאטוס והכל תחת קורת גג אחת. עם מכשיר בעל רמת קרינה מעטה ביותר לעומת מכשירים אחרים, המשמש בין היתר לביצוע מדויק של טיפולים בציסטות, פלסטיקת עצם, טיפולי שורש, ולגילוי פגמים בסתימות שורש. 

טיפול איכותי בשקיפות מלאה

חשוב לציין כי המרפאה פועלת בשקיפות מלאה מול לקוחותיה. על כן, בעקבות ממצאי האבחון תוצע למטופל תוכנית טיפול מודולארית שמתאימה הן למצב הפה שלו והן למסגרת תקציבו. לאור ניסיון רב שנים אנו יודעים כי מתקשים מטופלים להבין מהן בדיוק העלויות הנדרשות בכל ההליך, וזאת בשל החלוקה לשלבים ותתי-שלבים. בדיוק מסיבה זו אנו מבצעים בדיקות מקיפות שאת ממצאיהן אנו מסבירים בפירוט רב, כמו גם את התוכנית המפורטת והמקיפה. כך המטופל יודע מראש מה יהיו העלויות הכוללות, אינו דואג מהוצאות בלתי צפויות, מסוגל לתכנן את תקציבו באופן מושכל, ואינו נאלץ חלילה להפסיק את הטיפול באמצע. מעבר לכך, אנו מציעים פריסת תשלומים נוחה במיוחד לצד מחירים אטרקטיביים, המאפשרים לכל לקוח של המרפאה לעבור את הטיפולים להם הוא נדרש.

אנו עומדים לרשותכם

במרפאה מושם דגש על מתן שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולכן אנו מציעים גם שירותי ייעוץ מקצועי ללא עלות או התחייבות. על כן, בין אם אתם נזקקים לטיפולי שיקום הפה, מעוניינים לשפר את מראה השיניים ואת החיוך, או נדרשים לטיפולים משמרים, הינכם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הכוונה מרופא מיומן.